51-а окрема механізована бригада


Керівництво спільноти:
Адміністрація соцмережі
Адміністратор спільноти
379 днів назадДля того щоб уникнути участі в спільноті людей, які не мають до неї відношення, проголосуйте за тих, кого ви знаєте особисто. Після п'яти голосів вони стануть учасниками спільноти.

Стіна спільноти
Кобилинський Олег Анатолійович
6 квітня 2016
У суботу 02 квітня 2016 року ми похоронилище одного ЗАХИСНИКА
24-річного лейтенанта польового вузла звязку 51 омбр ОЛЕКСАНДРА ЛОБЖИНА
Молодий офіцер загинув в серпні 2014 року під Іловайськом від вогнепального поранення. Його поховано на цвинтарі в м. Дніпропетровську, як й інших неопізнаних бійців. Сашині батьки не вірили у смерть сина, тому з великою надією чекали на результати тестів ДНК. Але вони, на жаль, підтвердили, що одним із захоронених бійців є Саша.
Поховали героя у його рідному селі Перемога Житомирського області

Вічна память...
Кобилинський Олег Анатолійович
4 квітня 2016
До уваги сімей КГ та сімей учасників АТО !

РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНЦЕРТНО-РОЗВАЖАЛЬНУ ПРОГРАМУ З ПОДАРУНКАМИ ДЛЯ ДІТОК!!!

До Міжнарожного захисту дітей, 1 червня, у Палаці учнівської молоді м. Луцька заплановано проведення благодійного концерту та культурно-розважальної програми для дітей учасників АТО та дітей загиблих Героїв під назвою «Діти наших Героїв».
Організаторами заходу є ГО "Volfest" спільно із волонтерським проектом "Меценати для солдата"
Протягом дня гарний настрій для ваших діток будуть дарувати найкращі аніматори та майстри дитячого дозвілля ( фейс-арт, майстерки, конкурси). Неймовірну розважальну програму вам презентуватимуть танцювальні, музичні та творчі колективи нашого міста! Також за участю захисників та їх діток планується незвичайний та видовищний флеш-моб. А на завершення дня на діток чекають різноманітні смаколики та подарунки від наших спонсорів! Згодом ми розкриємо вам усі таємниці нашого заходу та ознайомимо вас із запланованими конкурсами для діток!!! Тому не зволікайте та реєструйтеся, адже кількість місць обмежена 500 учасників! Усім зареєстрованим діткам учасників АТО та діткам із сімей КГ будуть видані спеціальні запрошення, які після закінчення концертної програми вони зможуть обміняти на подарунки!!!
Анкету можна скачати за адресою: http://www.ex.ua/490174997435
УВАГА!!!
Реєструєтесь на відвідування концерту проводиться В КОМЕНТАРЯХ або скидаємо інформацію на електронну пошту
mds.mecenat@gmail.com
Для тих, хто не має доступу до інтернету реєстрація буде відбуватися в Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, запитувати Люба Фрадинська
Кобилинський Олег Анатолійович
3 квітня 2016
Доброго дня всім. Наткнувся на доволі цікавий сайт http://helpato.com.ua/ , який відповідає на ряд цікавих питань щодо соціальних гарантій, а також самого проходження військової служби.
Отож користуйтеся на здоров'я.
Кобилинський Олег Анатолійович
1 квітня 2016
Шановні воїни 51 окремої механізованої бригади від сьогодні ми розпочинаємо нову сторінку в історії нашої славетної бригади. Наше з вами завдання відновити честь нашого з'єднання, донести до пересічного громадянина, що військовослужбовці 51 омбр достойні найвищих дежавних нагород, а не пожиттєвих судових тяганин.
Ми з Вами разом одні з перших стали на захист сувернітету та державної цілісності України і нас одних з перших закидало Градами і Смерчами.
Мета нашого сайту http://svato.org/clubs об'єднати військовослужбовців 51 омбр та разом донести до громадян України бойовий шлях, історію та героїчні вчинки наших побратимів.
Об'єднавшись ми зможемо вирішувати соціальні питання кожного, ми зможемо допомагати родинам загиблих та тяжко поанених побратимів. Адже разом-ми сила.
Велике прохання приєднуватися до нашої спільноти http://svato.org/clubs і ми обовязково прикладемо максимум зусиль задля відновлення честі і гідності 51 омбр
З повагою майор запасу Кобилинський О.А.
Слава Україні!
Героям слава!