Безкоштовне навчання у Польщі для воїнів АТО

Безкоштовне навчання у Польщі для воїнів АТО

Учасникам АТО пропонують безкоштовне навчання у Польщі після якого можливе офіційне працевлаштування у країнах Євросоюзу.

Департамент соціальної політики Луцької міської ради отримав звернення від громадський організацій з ініціативою надати воїнам АТО можливість навчатися у Польщі безкоштовно.

До голови облдержадміністрації звернулися громадські організації: «Товариство українських офіцерів», «Спілка офіцерів резерву Польщі» та «Польсько-українська господарча палата».

Спільно вони створили програму для того, щоб допомогти учасникам АТО пройти професійну перепідготовку у навчальних закладах Польщі.

За умовами програми громадяни України, які є чи були учасниками АТО і мають відповідне посвідчення можуть навчатися у Польщі близько шести місяців. Також обовязковим є попередній стаж роботи від 3-ох років за цими та іншими спеціальностями:

-                    Муляр

-                    Арматурник

-                    Бетонник

-                    Тесляр

Після закінчення шести місяців навчання, учасники АТО здаватимуть іспити та отримають кваліфікаційне посвідчення європейського зразка.

Якщо ж учасники програми захочуть, то їм допоможуть легально працевлаштуватися в країнах Європейського союзу.

Під час навчання у Польщі воїнам АТО надаватимуть безкоштовне житло за рахунок польської сторони.

Дізнатися більше можна у громадській організації «Товариство українських офіцерів» на вул.Кафедральна 25 або ж за телефоном 0678048179 .