Де і як можна пройти психологічну реабілітацію?

Де і як можна пройти психологічну реабілітацію?

         Отримати таку допомогу учасники АТО можуть у місцевих реабілітаційних закладах та санатарно-курортних закладах України.     

          В рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 221 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» департамент соціального захисту облдержадміністрації повідомляє про послуги психологічної реабілітації, які надаються реабілітаційними установами.

 За інформацією Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на сьогодні послуги з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції можуть надаватися дванадцятьма реабілітаційними установами.

Для отримання таких послуг отримувач або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнює заяву.

До заяви додається:

-         Копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

-         Копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення (під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні.