Лучани вшанували молодих бійців вбитих під Волновахою

Лучани вшанували молодих бійців вбитих під Волновахою

22 травня Спілка Воїнів АТО організувала вшанування героїв загиблих під Волновахою.  Два роки тому там сепаратисти підло розстріляли молодих хлопців з Волині. У бою та лікарнях тоді загинуло 18 бійців. 

Лучани та побратими загиблих прийшли у Свято-Троїцький собор, де відбулася панахида за воїнами. Священник Микола Нецкар виступив зі словами вдячності хлопцям та їхнім родинам.

Голова спілки воїнів АТО Олег Твердохліб, голова координаційної ради спілки Ярослав Мудрик та настоятель собору Микола Нецкар висловили вдячність матерям вбитих хлопців та вручили їм медалі “За любов до України і жертовність”.

 

Також нагородили учасників АТО, які брали участь у військових діях та проявили героїзм і мужність. Набігали сльози на очі, коли нагороди отримували матері хлопців та незрячі бійці.

 Лікарям волинських госпіталів теж вручили нагороди за врятовані життя та здоров’я бійців.  Нагороджено було і волонтерів, які постійно підтримували воїнів на Сході.

Після цього відбулася заупокійна молитва за вбитими, а на театральній площі до стели загиблих воїнів лучани та побратими поклали квіти.

Та хвилину, коли урочиста хода зупинилася і стала на коліна перед стелою запам’ятали всі присутні, адже чиновники, що стояли всередині військових так і залишилися стояти. Напевно, вони оцінили свої костюми дорожче, ніж життя розстріляних молодих хлопців.

 

 

Пізніше на Алеї Героїв, що на кладовищі у Гараджі волиняни та побратими воїнів взяли участь у мітингу пам’яті за молодими бійцями.

 

Там виступив отець Михаїл з Маяків та боєць Олександр Сарватович.

 

 

Священник помолився та освятив могили вбитих бійців. 

 

Члени спілки воїнів АТО поклали квіти на могили хлопців. 

Всі присутні змогли взяти участь у поминальному обіді у кафе «Білочка» у селі Гараджа.

На фото батьки та родичі героїв-волинян з їхніми побратимами.

 

Фото - Павло Березюк та Спілка Ветеранів АТО.