Матері бійця – провели безкоштовну операцію на серці

Матері бійця – провели безкоштовну операцію на серці

Нещодавно до Спілки воїнів АТО Волині, звернулася мати мобілізованого військовослужбовця учасника бойових дій Додя Володимира з проханням надати матеріалу допомогу на проведення невідкладної операції на серці.  Її син був призваний у серпні 2014-ого року.  Відслуживши рік та отримавши статус учасника бойових дій, він виявив бажання призиватися вдруге і продовжити захищати Україну.

14 травня пенсіонерка Галина Олексіївна Додь стала пацієнтом реанімації міської лікарні. Каже, не раз переживаючи за сина на Сході - потрапляла у лікарню:
"Мій стан здоров'я значно погіршився  через переживання за його долю, за його життя".

Після лікування у реанімації, лікар матері бійця порадив зробити невідкладну операцію на серці – шунтування за 60 тисяч гривень.

Зараз пані Галина проживає одна у гуртожитку. Коли сказала сину, що потрібна операція, Володимир відповів, що вони з хлопцями зберуть грошей. Мати бійця не розуміла, як хлопці можуть допомогти грошима, адже поки син служив, вона навпаки відсилала всі гроші на потреби бійців.

У зверненні до голови спілки вона написала:

«Шановний Олег Анатолійович, я знаю, що ви дуже  підтримуєте сімї мобілізованих військовослужбовців. Допоможіть і мені, як матері учасниці АТО, який на сьогоднішній день захищає територіальну цілісність та  незалежність України».

У свою чергу Олег Твердохліб звернувся до головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні Івана Сидора і попросив надати безоплатну медичну допомогу.

У результаті цього – матері волинського воїна провели безкоштовну операцію 8 червня.
«
Спілка воїнів АТО рада сприяти допомозі бійцям та їхнім сімям, адже ці люди справді роблять все для боротьби за Україну, а ми в свою чергу маємо допомогти їм», - каже голова спілки.